ŞOK ŞOK ŞOK!! Tripkolik geri döndü: Irmak Arıcı

Şu sıralar Irmak Arıcı’yı tanımayan yok!. Güzelliği ve sesindeki inceliğiyle kısa zamanda milyonları buldu izleyici sayısı… (Devrik cümle oldu.) Ancak sesi sizce de Tripkolik’e benzemiyor mu? İlk dinlediğimde Tripkolik yeni bir şarkı çıkardı sandıydım… “Mevzum Derin” adlı yeni şarkısı 15 günde 8 milyon tıklanmaya ulaşan Arıcı, ilk konserini önceki akşam……….

Mevzum Derin

Neyse bu da haber işte!. H*rriyet Magazinde falan çıksa okursunuz! bunu da okuyun hiammıaaa. Bu arada bir gazetecilik mezunu olarak şunu söylemem gerek ki; gazetecilik camiası içinde magazinci gerçekten bu mesleğin yüz karası olarak tanınır… Gazetecilik altında anılması bile gazeteciliğe yapılmış en büyük hakaret bence de… Pazarlama bölümünde falan olmalı. İnsan pazarlama, pardon Kişileri piyasada pazarlama falan…

Neyse zaten büyük puntolarla ve dramatize edilerek de haber yapmanın yanlış olduğunu öğrendik ama öyle olmayan Dünyadaki tek haber sitesi New York Times etc.

Konu nasıl yine bu hale geldi! Neyse işte… Güzel kız, güzel klip… OOOOOO!!!! ŞOK ŞOK ŞOK!! Kim bilir ileride kimlerle yakalanacak ve nasıl tam gündemden düşmek üzereyken magazinde kendi reklamını yapacak?

Sonuç: Yok.

Mustafa Tunahan YILDIZ

mustafatunahanyildiz@tiyazar.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.