Cinsel Röportaj Serisi – Aldatan Kadın

Selamlar. Adından anlayacağınız üzere röportaj cinsellik üzerine ve eşini aldatan evli bir kadınla yapıldı. Eğer yargılayan bir davarsanız ya da ahlakınızın bir röportajla bozulacağını düşünecek kadar zihinsel engelleriniz mevcutsa lütfen röportajın kalanını okumayın. Hatta siktirin gidin amk çomarları. Sana mı kaldı lan milleti yargılamak yarak kafası!

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4810330528217313 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1- Evlilik öncesi ve evlendiğin kişi?

Lise hayatım küçük bir yerde sevgililerimle sadece mesajlaşma üzerine geçti. Buluşma falan mümkün değildi. Sadece konuşma ve mesajlaşma vardı. Seksting falan kesinlikle yok. Bildiğiniz sadece adı sevgili ilişkiler. Üniversiteye kadar çok katı tabularım vardı.

Üniversitenin 2. senesinde sevgilim oldu. İnat uğruna başlayan ilişkiydi ve yavaş yavaş hoşlandım. Birlikte uyumaya başladık. Birlikte olmak istedi ancak mümkün olmadığını söyledim. İlk oral seks deneyimimi orada yaşadım. O da tam bir tecrübe değil ardından şu anki eşimle tanıştım. 

2- Aldatana kadar neler yaşadınız?

İlk sekse kadar kısım: Sevgilimin penisini gördüğümde ilk defa görmüş gibi rol yaptım. Çok baskıcı olduğu için yaşadığım basit şeyleri anlatsam bile sorun yapabilecek biri! Aslında ilişkide hiçbir şey yolunda değildi. Çok kıskançtı. Kimseyle görüştürmüyordu tanımadığı.

Tabu olayını şöyle anlatayım. Benim bekaretim sürtünürken yanlışlıkla bozuldu ve günlerce odamda ağladım.

23-24 yaşına kadar hiç zevk almadığımı hatırlıyorum.

3- İlk aldatmayı düşündüğün zaman?

2013 sonrası eşim beni aldatmaya başladı. 2017 yılına geldiğimizde artık eşimin aldattığından emindim. Eşim mezun olmuştu ama iş aramıyordu. Hiç ilgilenmiyordu. Kendini tamamen soyutladığı dönemde benimle ilgilenen birkaç kişiyle ufak mesajlaşma yaşadım ancak aldatmadım. Ama aldatmayı düşündüm.

4- Evliliğin olmazsa olmaz 5 şeyi nedir?

İlk olarak tutku ve heyecan, sonsuz keşif, eğlence, güven.

5- Evlilikte olmaması gereken 5 şey?

Aldatmasdsadasdadad, saygısızlık, kıskançlık, anlayışsızlık, değersizleştirme.

6- Sence İyi bir evlilik mümkün mü?

Değil. Hiç değil bence. Bence herkes herkesi aldatıyor. En mutlu görünen ilişkilerde bile görmemezlikten gelme durumu var. Bunu kendi ailemde bile gördüm.

7- Sence aldatmanın en büyük nedeni?

İki tarafında birbirine karşı eksiklerinin olması. Onun için önemli olan şeyler bende eksik olduğu için aldattı. Aynı şekilde onda eksik olan şeyler yüzünden ben onu aldattım.

8- İlk aldattığın o gün?

Eşime çok kızdığım bir gündü. O günde önceden benden hoşlanan bir çocuk yazdı. Gelsene akşam dedim. Farklı şehirdeydi. Otel tuttu. Otele ilk girdiğimde içimde sıkıntı vardı. ‘Napıyosun sen kızım’ dedim kendi kendime. Sonra ‘Amaan canın istersen yap dedim.’ birkaç gel git oldu kendi içimde. Hatta sevişmeye başlamadan önce beni aradı eşim. Film izleyeceğim dedim ve kapattım. İlk sevişmeden sonra kısa sürmüştü. Farklı bir şey arıyordum. İkinci gerçek seksim sonuçta eşimden sonra ilkti. Hiç huzursuz hissetmedim. Daha güçlü hissettim.

9- Sence aldatmanın en büyük nedeni nedir?

İlgisizlik ve değerli kadın olduğumu hissetmemek. Eşim sürekli bende bir kusur buluyordu ve gittikçe kendimi çirkin hissetmeye başladığım bir süreç olmuştu. En büyük nedeni bu.

10- Eşini toplam kaç kişiyle aldattın?

4 kişiyle.

11- Sonraki aldatmaları anlatır mısın?

İlk aldatmadan sonra çorap söküğü gibi geldi aslında. Biri hariç yine tanıdığım insanlardı. İkinci kişiye x diyelim. İlk gün heyecanlandığı için sertleşemedi. İkinci gün biraz daha alkol vardı. İçime boşalmasını istemiyordum ama içime boşaldı. X’in çocukluk hayalini gerçekleştirdim. Resmen hayır işi oldu. Hiçbir şey hissetmedim.

Üçüncü kişi Y diyelim. İnternetten tanıştık. Sonra bulunduğum şehre geldi. 2 gün geçirdik. Otelde kaldık. İlk gün çok güzeldi. En iyisi kesinlikle Y di (kocam dahil) İlgiliydi. İkinci gün eşimle ayrılmaya karar verdik. O sinirle her şey daha ateşli oldu.

Dördüncü kişiye C diyelim. Lisedeki ilk sevgilim. O zaman ev tutmuştum. Evime geldi. Onunla aramda duygusallık vardı ayrıca. C ayrıca eşime göre çok daha kaslı ve seksi bir adamdı. O şekilde seviştik. Gayet iyiydi. 

12- Tekrar aldatacak olsan kiminle aldatırsın?

Kesinlikle C. Çünkü arada duygusallık var.

13- Evlendikten sonra hiç aldattın mı? Ya da aldatmayı düşündün mü?

Evet. X ve C ile tekrar kısa süreli bir araya geldik. Bu sefer işin içine fantezi de girdi. Hatta C ile dışarda sevişirken kampçılara yakalandık. Baya eğlenceliydi.

14- Evliliğinin kalanını nasıl görüyorsun?

Yarı duygusal yarı mantıksal olarak yürüyen bir evliliğin içerisindeyim. Planlı ilerliyorum. Eşim bunu farkında. Boşanıp boşanmamak bana kalmış durumda. Evliliğim şu anda mantıksal şekilde devam ediyor. Eşim ve ben maddi olarak toparlandığımız anda evlilik bitecek.

15- Eklemek istediğin bir şey?

Eğer en ufak bir soru işaretiniz varsa asla evlenmeyin. Aldatma konusunda esprili konuştuk ancak hiç kolay bir süreç değil. İnsanın evlenmesi ve birçok bağ olması gereken ilişkide hiçbir şey kalmadığını görmek kötü bir durum.

16- Hiç eşin senden şüphelendi mi?

Şüphelendiği olmadı ama en ufak sorusunda direkt ben sen değilim diyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.